Fashion is art, Designers are gods, Models are angels.

Súťaž :)

24. února 2012 v 16:46
Ahojte :) Rozhodli sme sa, že sa tiež zapojíme do súťaže, ktorú blog.cz usporiadal.
Fotky boli fotené v mínusových teplotách, pri 30 centimetrovom snehu a popri tom nám pršalo. Áno, počasie je u nás úžasné. :) Kamarátka nás sfotila pred mestským kaštieľom v parku, pred ktorým sa pohybovalo dosť veľa ľudí, pretože kaštieľ je každodenne otvorený a usporiadáva exkurzie pre návštevníkov. Náš blog však máme natoľko rady, že sme sa pred všetkými /s radosťou/ strápnili. :) Dúfame, že sa vám tie fotky budú páčiť. :)
A aby sme Vám dokázali, že všetky pravidlá boli dodržané:
1. Úkolem soutěžících je napsat (či vytvořit) libovolným způsobem adresu svého blogu někam do veřejného prostoru a poté vyfotit. Veřejným prostorem rozumějme jakékoli místo, které se nedá označit za soukromé, tzn. například parky, ulice, sportoviště, zahrady, apod., zkrátka kdekoli "venku". Při plnění soutěžního úkolu nesmí soutěžící poškozovat nebo ničit veřejný či soukromý majetek.
- Adresu blogu máme napísanú na tričkách a odfotené sme pred kaštieľom, ktorý stojí v strede mesta. Žiadny verejný ani súkromný majetok nebol poškodený.

2. Vyhrají autoři fotek ve třech kategoriích: Originalita provedení, Trvanlivost nápisu a Velikost nápisu.
- Podľa nás, je táto fotka dosť originálna a nápis je trvácny, takže šancu vyhrať máme. ;)

3. Volně se můžete inspirovat v galerii soutěžních fotografií z minulé soutěže pořádané před několika lety, která posloužila jako vzor i pro tuto soutěž: Soutěž: Předveďte světu svůj blog
- Ničím sme sa neinšpirovali, takže preto je naša fotka ešte originálnejšia. :) Fotky sme si síce prezreli, ale len preto, aby sme zistili aké by to mohli mať ostatní súťažiaci, ktorí do toho nezapojili svoju originalitu.

4. Soutěžící odpovídá za to, že přihlášená fotografie je jeho vlastním výtvorem, že při jejím vytvoření nebyly užity žádné autorsky chráněné prvky a/nebo prvky dříve použité v jiném blogu.
- Fotografia je našim výtvorom, dôkazom sme my dve na tej fotke. :) Neboli použité žiadne autorsky chránené prvky, ani prvky použité v inom blogu. Všetko sme si vymysleli a uskutočnili samy.Vaše Adminky Kit & Suz. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama